NABÍDKA LEKCÍ BOJOVÝCH SPORTŮ

Jedná se o skupinová cvičení bojových sportů pro osoby, které jsou členy klubu Thaibox Devils Třebíč a jejichž cílem je sportovně-závodní pojetí tréninkové přípravy. Společné klubové lekce probíhají dle rozvrhu pod vedením kvalifikovaných trenérů. Další nabídkou je možnost soukromých lekcí i pro zájemce z řad široké veřejnosti, které je však nutno si dohodnout s jednotlivými trenéry.

MUAYTHAI - THAJSKÝ BOX či THAIBOX

Plnokontaktní bojový sport pocházející z Thajska. Zápasy muaythai probíhají v boxerském ringu a  zápasí se pouze v postoji. Tato fyzicky a psychicky náročná disciplína je ve volném překladu jako umění osmi končetin, protože se v ní používají kombinace úderů rukou, loktů, kolen a nohou. Specifickým bojem v muaythai je také tzv. klinč, v němž sportovci svádí souboj v těsné blízkosti.

Více informací

 

MMA - MIXED MARTIAL ARTS - SMÍŠENÁ BOJOVÁ UMĚNÍ

Zápas MMA představuje nejkomplexnější souhrn bojových dovedností a stylů, které mají vést k co nejefektivnějšímu vedení útoku či obrany s ohledem na získání převahy nad protivníkem i svou vlastní myslí. Fyzicky jeden z nejnáročnější sportů na světě je přirovnáván k bojovému triatlonu. Zápasy probíhají v oktagonu a to jak v postoji, tak pokračují i na zemi s povolenými údery.

Více informací

BOX - KLASICKÝ, OLYMPIJSKÝ BOX

Šerm paží! Box, boxing, zastarale rohování je úpolový sport, pěstní boj dvou soupeřů podobné hmotnostní kategorie, snažících se pomocí úderů pěstmi na pravidly povolenou část hlavy a těla zvítězit buď získáním bodové převahy nebo vítězství K.O.
Boj probíhá v ringu a to výhradně ve stoje.

Více informací

BRAZILSKÉ JIU-JITSU / BJJ

Brazilské jiu-jitsu (BJJ) je brazilské bojové umění a úpolový sport, který se vyvinul z juda, jež  samo pochází z japonského jiu-jitsu. Využívá pákových a škrtících technik k ukončení (vzdání se) oponenta. Trénuje se v kimonu (Gi) pro BJJ nebo bez něj (grappling) na tatami. BJJ dává možnost menším a slabším lidem zdolat většího a silnějšího protivníka díky správné technice úchopů, hodů, pák a škrcení. Samotný zápas je zaměřený jako boj  na zemi.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

REZERVAČNÍ SYSTÉM