FITNESS

My jsme jiné fitness. Naším cílem je přilákat ke sportu všechny věkové skupiny se zájmem o pohyb, chuť pro sebe něco udělat, bavit se sportem a příjemně si zacvičit. Nedisponujeme stylem a zařízením pro klasický bodybuilding tedy kulturistiku, jde nám hlavně o kondiční cvičení.

 

Nabízíme nové profesionální stroje firmy SPIRIT pro posilování základních svalových partií, speciální cvičební konstrukce ESCAPE HIT HUB poskytující řadu příslušenství pro plnohodnotný funkční trénink, platformu pro cvičení přesunu váhy s nakládacími kotoučovými činkami, speciální hrazdy pro posilování s vlastní vahou, sady jednoručních činek a mnoho dalších pomůcek pro pravý funkční trénink jako jsou kettlebelly, bulharské pytle, medicinbaly a další…

Posilovací zóna

Stroje:
Seated Row – záda, triceps
Seated Chest Press – tlaky hrudník, prsa
Lat Pulldown – horní přítahy
Shoulder Press – tlaky ramena
Leg Press – nohy
Core trainer – břicho, střed těla
Functional Trainer – posilovací věž s vyměnitelnými adaptéry
ESCAPE HIT HUB – stojan na dřepy, tlaky, hrazda
Platforma s nakládacími činkami, jednoruční činky od 0,5 kg pro ženy do 30 kg pro muže, polohovací lavička.

 

 

Funkční zóna

S vybavením z posilovny jako jsou činky, bagy, kettlebelly, lana, bosu, hrazdy, medicinbaly apod. Intenzivní moderní trénink.

Kardio zóna

Běhací pásy:
Střídavý motor s pohonem 4,0 koní zvyšuje spolehlivost tohoto modelu a zajišťuje vysoký kroutivý moment i plynulý trvalý výkon, který se přizpůsobí individuálním potřebám uživatelů.
Rychlost: 0,5 až 20 km/hod.; sklon: 15 úrovní.

Airbike:
Vzduchem poháněný odpor představuje výzvu pro spodní i horní část těla, což uživateli umožňuje zapojit více ruce či nohy nebo obojí a zajistit si tak efektivní trénink celého těla.

Cyklistický trenažer:
Skvělý fitness stroj, který je s oblibou využíván i jako suchá příprava cyklistů mimo sezónu. Je ideální pro udržování fyzické kondice a vytrvalosti, neboť velmi věrohodně simuluje opravdovou  jízdu na kole.

Veslovací trenažer:
Kombinuje dlouhý seznam vysoce výkonných funkcí se spolehlivým designem. Nabízí spoustu skvělých vychytávek, od pohodlného 51 cm vysokého rámu a designu skládacího úložiště až po kombinovaný odpor vzduchu a magnetického odporu či ovládání na dálkové rukojeti.

Lyžařský Skierg trenažer:
Lyžařský trenažer Concept2 Skierg je revoluční zařízení, díky kterému si můžete dopřát vydatný lyžařský trénink během celého roku. Je ideální na všeobecný intervalový trénink.

  • výkonnostní monitor PM5
  • kvalitní aerobní cvičení
  • posilování a budování horní části těla, trupu a nohou.

Odborný trenér

Vaše cvičení ve fitness může být zcela individuální nebo můžete využít odborného dohledu trenéra.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

REZERVAČNÍ SYSTÉM