Nabídka skupinových lekcí

Lekce vychází z nejčastější poptávky zákazníků a z novodobých fitness trendů. Veškeré aktivity budou probíhat dle platného rozvrhu pod vedením zkušených instruktorů.

Stručný přehled skupinového cvičení, které Sportovní centrum nabízí:

FIT WORKOUT

Velmi intenzivní intervalový trénink s využitím fitness pomůcek a váhy vlastního těla.

HARD TRAINING

Hard training je intenzivní funkční trénink zaměřený na zlepšení kondice, formování postavy a posouvání jak fyzické, tak i psychické odolnosti Vašeho těla. Je určen těm, kteří mají zvládnutou techniku základních cviků jako je dřep, výpad, klik nebo angličák a jsou ochotni překračovat hranice svých možností. Cvičíme hlavně s vahou vlastního těla a s minimem pomůcek, ale procvičíme vždy komplexně celé tělo. Je v tom dřina, odříkání i spousta potu a je k tomu také třeba silné vůle…, ale odměnou je Vám pevná postava, silné svalstvo a skvělý pocit z dosaženého cíle.

POSILOVÁNÍ s Jančou

Skupinové cvičení zaměřené na posílení celého těla s využitím strojů, činek, odporových gum a různých balančních pomůcek.

FUNKČNÍ TRÉNINK

S vybavením z posilovny jako jsou činky, bagy, kettlebelly, lana apod. Intenzivní moderní trénink.

CARDIO BODY WORKOUT

CARDIO BODY WORKOUT je cvičení prováděné v určité výši tepové frekvence v tzv. kardio zoně, díky čemuž pak tělo ve zvýšené míře spaluje uložené tuky. S cvičebními pomůckami nebo jen s vlastní vahou těla lze velice účinně zpevnit svalstvo, zhubnout a zlepšit si kondici v komfortním tempu.

KONDIČNÍ THAIBOX PRO ŽENY

Aerobní cvičení postavené na základech prvků z bojových sportů. Posiluje srdeční, cévní a dýchací systém i Vaši kondici. Prvky z boxu a thajského boxu jsou například: údery, kopy, úniky a úhyby. Celé cvičení je koncipováno bezkontaktně.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

REZERVAČNÍ SYSTÉM